Sebze Form Ürün Görseli

Vücudu Formda Tutmanın Yolları

Vücudunuz şaşırtıcı bir şey ve nasıl davranırsanız ona göre iyi çalışacaktır; Vücudunuz çaba gerektirir ve mümkün olduğu kadar mutlak en iyi şekilde yerine getirebilmeniz için optimum sağlığı korumak için sizin üzerinize odaklanmanız gerekir. Sık sık yaralanmalar ve hastalıklar vücudunuz için bakım eksikliği nedeniyle kendini gösterir; Vücudunuzu sağlıklı tutmanız ve sizin için en iyi şekilde çalışmanıza yardımcı olmak için üzerinde durulması gereken 7 adım vardır!

1. İyi yemek!

Doğru beslenme, vücudunuzun sizi tutmak için yeterli miktarda yakıta sahip olmasını sağlamanın en iyi yoludur. Sağlıklı beslenme konusundaki temel vurgu daima denge noktasına gelmek olmalıdır. En iyi şekilde çalışmanın akıllı yolu, sizi besleyen ve beslenme ve kalori gereksinimlerinizi karşılayan sağlıklı ve çeşitli gıdalara odaklanmaktır. Kemik, kas ve eklemler dahil olmak üzere fiziksel sağlığınız bakıma ve mükemmel beslenme gerektirir!

2. Her gün egzersiz yapın!

Vücudun çok bir makine gibidir ve hareket etmesi gerekiyor! Egzersiz, kardiyovasküler sağlığınızı, kas tonusunuzu ve tanımınızı geliştirir ve eklemlerinizi ve kemiklerinizi kuvvetli tutar. Egzersiz aynı zamanda stres ve zihinsel / duygusal durgunluğun temizlenmesinin en iyi yollarından biridir. Sadece 20 dakikalık bir yürüyüşle bile kalp atış hızınızı ve akciğer kapasitenizi artıracak aktiviteleri seçin. Yürüme, aslında günlük olarak aktif kalmak için mükemmel bir yoldur ve haftanın en az 3 katı bir çeşit resmi egzersizi sürdürmek genel sağlık ve esenlik için en uygun seçenektir.

3. Bebek gibi uyu!

Uyku kalitesi ve miktarı sağlığınız ve refahınız için çok önemlidir, çünkü uyurken vücudunuz canlanır. İdeal olarak, çoğu yetişkin her gece en az 6-8 saat kaliteli kalmayı hedeflemelidir. İyi bir gece uykusu sağlamak için en iyi yol, akşam ilerledikçe etkili bir şekilde sarmaya başlamanın, herhangi bir mobil cihazı kullanmamayı, bilgisayarınızı kapatmayı ve 6: 00’dan sonra ağır / zengin gıdalar ve kafeinden kaçınmayı; kitap okumak veya sakinleştirici müzik dinlemek genellikle vücudunuzun hazırlık aşamasında rüzgar altına almasına yardımcı olur, papatya gibi bitkisel çaylar (veya sakinleştirici bir etki bırakan çaylar) de faydalıdır.

4. Sevdiğiniz şeyleri yapın!

Bazen günlük hayatınıza bu kadar yakalanmış olabilirsiniz ki, arka lambadaki gerçekten zevk aldığınız şeyi koymuş olursunuz. Hayat dengedir. Hayatınızda sizi mutlu eden şeyler için daima zaman ayırın. Tüm çalışmalar ve oyun sizi stres ve sağlık sorunları için daha fazla bırakabilir. Hayatınızda biraz eğlenmek ve oynamak için zaman ayırın!

5. Nemlendirme!

Sulu kalma, sağlığın için hayati önem taşımaktadır. Vücudunuz gıda olmadan ama su olmadan geçemez. Vücudunuz yaklaşık% 75 sudan oluşur ve metabolik süreçler, kan, vücut ve sindirim sıvılarının temelini oluşturur; ayrıca yağsız kas, yağ ve kemiklerin ana bileşenidir. Kafeinli ve alkollü içecekler kurutulmaya meyilli olduğundan optimum beslenme için sağlık ve refah yönergelerinde sınırlandırılmalıdır.

6. Esnek ve bükülgen kalın!

Esneme, yaptığınız egzersiz ve eğitim rutininin önemli bir bileşenidir. İyi esneklik görevleri daha iyi yerine getirmenizi sağlar ve kaslarınızı, kemikleri ve eklemleri esnek tutar.

7. Vücudunuzu dinleyin!

Uyarı işaretlerini, ağrı ve ağrıları görmezden gelme. Vücudunuz, fiziksel, zihinsel veya duygusal biçimde sinyaller ve işaretler vasıtasıyla konuşur. Vücudunuzu dinlemek, ne zaman iyi hissetmediğinizi fark edebilmeniz ve kendinizi daha iyi hissetmek için gerekli adımları atmanız anlamına gelir. Vücudumuzdaki birçok ağrı ve ağrı kas dengesizliklerinden kaynaklanmaktadır. Vücudunuzu eşit, sağdan sola, öne ve arkaya doğru gergin bıraktığınızdan emin olun (örneğin, dörtlüklere karşı hamstring). Tek taraflı ağrınız olsa da her iki tarafı da uzatmanız gerekir. Bir streç, uygun pozisyon ve iyi duruş gerçekleştirirken yaralanmaları en aza indirirken sızdırmazlığı hafifletir ve genel hareketliliği arttırır. Bir rahatsızlık duygusuna varmadan önce mümkün olduğunca her bir yere gerin. Esneme esnasında gerginlik yaratmalı ve bundan sonra hafifletilmelidir.

Esneme, her durum için en iyi cevap olmayabilir. Özellikle ağrıyan yaralanmalar, eklemler ve kaslarla uğraşırken, yeni bir esneme yapmadan önce doktorunuza veya fizyoterapistinize danışın.
YAP
• Karşı kas gruplarını gerin (sağdan sola, öne ve arkaya)
• Streyi doğru duruşla doğru bir şekilde uygulayın
• Vücudunuz üzerinde denge ve kontrol sağlama
• Yavaşça ve yavaşça bir yere gerin
• Uzanmaları 15-25 saniye tutun
• Kaslarınıza yardım etmek için derin nefes alın

YAPILMAMASI GEREKENLER
• Sadece “kötü” kas veya eklemi gerin
• Daha fazla hareket alanı için “Cheat”
• Esnekliği arttırmak için bedeninizi sıyırın
• Nefesinizi veya hipervantilatınızı tutun
• Hızlı veya ani hareket etme
Bazen yaralanmalar, ağrılar ve ağrılar yüz yüze gelir ve hızlı bir harekete ihtiyaç duyarlar! Piyasada size yardımcı olabilecek ve hızlı kurtarmaya yardımcı olacak bir tedavi sağlamak için ürünler sunan ürünler var. Böyle bir ürün, sırt ağrısı, baş ağrısı, diz ve eklem ağrısı, karpal tünel sendromu ve plantar fasiitisin hafifletilmesine yardımcı olabilecek Normal Arnica Kremi’ne dönüşüyor (birkaç isim vermek için)! Arnica doğal bir bitkidir ve doğal ilacın ortak acısı ve ağrı giderme için kullanılan bitki çiçekleri.
Back To Normal LLC, ağrınızı doğal bir şekilde hafifletmek için bilgi ve araçlarla size güç kazandıran ürünler yaratan bir sağlık ve sağlık şirketi. onların görevi ağrı kesici aracılığıyla daha mutlu bir hayat kurmaktır. Onların Arnica krem ​​şişme azaltmak için çalışır ve yaralanma uzak kan akışına yardımcı olur. Daha fazlasını öğrenmeye hazır mısınız? İşte bu şaşırtıcı ürünün tam avantajları, bulabileceğiniz yerler ve size nasıl yardımcı olabileceği!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )